Miejskie Przedszkole nr 14 w Zgierzu

Wydarzenia

Uroczyste zakończenie roku w grupie III

12-06-2019
"Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno(...)" 12 czerwca o godzinie 16.00 w grupie III, odbyło się uroczyste zakończenie roku. Dzieci "odbyły podróż po Euro (...)

Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej

06-06-2019
miniaturka miedzyprzedszkolny-turniej-pilki-noznej
Najstarsza grupa naszych przedszkolaków reprezentowała nasze przedszkole podczas turnieju piłkarskiego zorganizowanego przez MP nr 2 w SP nr 8. Nasza drużyna tj. Ksawery, To (...)

Finałowy koncert muzyczny

05-06-2019
"Każdy z Was nam przyzna rację, że najlepsze są wakacje, można jechać na Mazury lub nad morze albo w góry(…)" 6 czerwca odbył się ostatni finałowy koncert muzy (...)

Piknik przedszkolny

04-06-2019
4 czerwca w piękne, słoneczne popołudnie odbył się w naszym przedszkolu piknik rodzinny. Były zabawy, tańce, konkursy, grill z kiełbaskami, apetyczne ciasta, festiwal fryzur i wiel (...)

Wycieczka do Borysewa

30-05-2019
miniaturka wycieczka-do-borysewa
W ramach obchodów Dnia Dziecka nasze przedszkolaki pojechały na wycieczkę do ogrodu zoologicznego w Borysewie. Piękna pogoda, niezapomniane atrakcje i bliskość natury sprawi (...)

Wycieczka do Leźnicy Wielkiej

24-05-2019
miniaturka wycieczka-do-leznicy-wielkiej
Dzień otwartych koszar w jednostce wojskowej w Leźnicy Wielkiej. Podczas wycieczki nasze przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się temu, czym na co dzień zajmują się żołnierze, pozn (...)

Olimpiada Matematyczna

17-05-2019
miniaturka olimpiada-matematyczna-maly-matematyk
17 maja odbyła się I Międzyprzedszkolna Olimpiada Matematyczna "Mały Matematyk" zorganizowana przez oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 11 w Zgierzu. Nasze przedszkole (...)

Roztrzygnięcie konkursu plastycznego

08-05-2019
W maju w naszym przedszkolu został roztrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem " Najpiękniejsza pisanka wielkanocna". Celem konkursu było: - wyzwolenie aktywności artystycznej dz (...)

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

02-05-2019
Miło nam poinformować, iż dziewczynka z naszego przedszkola - Alicja z grupy III otrzymała nagrodę główną w konkursie plastycznym pt."STROIK WIELKANOCNY"  (...)